Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Cool Water Pure Pacific for Him Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Pure Pacific for Him Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Pure Pacific for Him Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Cool Water Pure Pacific for Him Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Pure Pacific for Him marki Davidoff to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Cool Water Pure Pacific for Him został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i mandarynka; nutami serca są szałwia, kwiat imbiru, bazylia i mięta; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i jałowiec.

Grejpfrut Cytryna Mandarynka

Szałwia Kwiat imbiru Bazylia Mięta

Wetyweria Drzewo sandałowe Jałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Pure Pacific for Him by Davidoff.

Cool Water Pure Pacific for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Pure Pacific for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Pure Pacific for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Pure Pacific for Him marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Pure Pacific for Him marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Carolina Herrera Herrera Aqua Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Nautica Nautica Blue Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Montale Embruns d'Essaouira L`Erbolario Nostos Nicole Farhi Bleu Intense Calvin Klein CK One Summer 2009 James Heeley Sel Marin DSH Perfumes La Plage Sea Le Cherche Midi No. 01