Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff dla kobiet

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 5

ozonowy
Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Pure Pacific for Her marki Davidoff to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Cool Water Pure Pacific for Her został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są mięta, ananas i melon; nutami serca są jaśmin, bambus, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, korzeń irysa i brzoskwinia.

Mięta Ananas Melon

Jaśmin Bambus Konwalia Fiołek

Drzewo sandałowe Korzeń irysa Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Pure Pacific for Her by Davidoff.

Cool Water Woman Summer Seas

Cool Water Pure Pacific for Her Recenzje Perfum

aslanswardrobe
aslanswardrobe

Żeby sprawiedliwości stało się zadość muszę przyznać, że na samym początku nie byłam zachwycona. I przez „ nie byłam” mam na myśli- nie byłam totalnie. Pierwszy psik na nadgarstek rozpylił dość porządną ilość zapachu ale ja… nie poczułam niczego. Później drugi i trzeci- wciąż i wciąż nic. Temperatura 25+ nie była chyba łaskawa a ja zaczęłam się zastanawiać czy moja flaszka nie jest jakaś wybrakowana. Ale jak na zapachy kupowane w ciemno przystało postanowiłam dać im drugą szansę. Była to połowa sierpnia, więc i temperatura odpowiednio niższa.

Zapach zaczynał się chłodną (lodową) miętą i to porządna jej ilością, gdyż na mojej skórze nie poczułam nic innego. Na szczęście, co uratowało mnie od zamarznięcia, później troszkę się osładza i czuć melon. Jaki? Troszkę chemiczny ale przyjemny, niskobudżetowy melon stołówkowy. Pomimo sporej ilości utrwalaczy, które w mojej ocenie troszkę „przykurzyły” zapach, przywołał on uśmiech bo kojarzył mi się z melonem wynoszonym z hotelowej stołówki na plaże. Bo tak, choć Pure Pacific nie jest stricte zapachem wakacyjnym to przywołuje on wspomnienia wakacji. Jest jak późne popołudnie na balkonie, po całym dniu pobytu na plaży, kiedy tonąc w chłodzącym balsamie po opalaniu dojadasz resztkę melona. Koleżanka z którą dzielisz pokój, wypsikana konwaliowym odstraszaczem, opowiada z przejęciem, pomiędzy kęsami brzoskwini, o chłopaku który na plaży sprzedaje bransoletki z muszelek. I mówi i mówi i przestać nie może. To ten moment na który reaguję dość alergicznie, bo konwalia jest dla mnie drapiąca i powoduje chóralne „sto lat” mojego otoczenia. Trwa to długo. Tak długo, że nie zauważasz jak zaaferowana swoją krzykliwą opowieścią koleżanka strąciła wazon z jakimś zielonym badylem w środku wprost na talerz z owocami. Znika w poszukiwaniu czegoś do sprzątnięcia a wraz z nią znika konwalia. Czuć słodycz brzoskwini, miętowy chłód na skórze, resztkę nieszczęsnego melona, wiatr od strony morza i czystą wodę z wazonu. Grzeję się w ostatnich promieniach zachodzącego słońca. Suma summarum to nie był zły dzień.

Trwałość- dobra, na skórze 6-8 godzin, na ubraniach nawet do następnego dnia.
Projekcja- przeciętna +

Dla mnie są to perfumy na końcówkę lata i początek jesieni. Gdy jest za ciepło nie istnieją lub duszą swoja chemicznością, a późną jesienią robią się coraz to bardziej chłodzące. Polowa października była ostatnia porą w której je testowałam, nie chciałam ryzykować anginy :p

katibak
katibak

moja skóra ich nie akceptuje,zapach równa się ból głowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Pure Pacific for Her marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Pure Pacific for Her marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Courreges Courreges in Blue Moschino OH! De Moschino Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Ella Mikao Yujin Aqua Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Antonia`s Flowers Sogni del Mare Dana Shades Roberto Capucci Nuance Liz Claiborne Curve Wave Oriflame Sensoria Coleen Rooney Coleen X