Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Cool Water Ocean Radiance Davidoff dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

wodny
ozonowy

Cool Water Ocean Radiance marki Davidoff to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cool Water Ocean Radiance został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi lotos; nutami serca są lilia, jaśmin i róża; nutami bazy są brzoskwinia i ambra.

Lotos

Lilia Jaśmin Róża

Brzoskwinia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Ocean Radiance by Davidoff.

Cool Water Ocean Radiance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Ocean Radiance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Ocean Radiance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Ocean Radiance marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Ocean Radiance marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic Aftelier Jasmine Single Tous Summer Sweet Years Sweet Years Women Coty Ex`cla-ma`tion Acca Kappa Hibiscus Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Susanne Lang Midnight Orchid 72 Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Basile Basile Young By Kilian Love and Tears