Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cool Water Night Dive Woman Davidoff dla kobiet

Cool Water Night Dive Woman Davidoff dla kobiet

Cool Water Night Dive Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Night Dive Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Night Dive Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Night Dive Woman marki Davidoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cool Water Night Dive Woman został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są pistacja, nuty drzewne, jaśmin i mastyks; nutami bazy są paczula, cedr i ambra.

Mandarynka

Pistacja Nuty drzewne Jaśmin Mastyks

Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Night Dive Woman by Davidoff.

Pur Blanca

Cool Water Night Dive Woman Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Orientalno-drzewne? Co to, to nie :)
Trudno odnieść się do wymienionych nut, czuję tylko małą część z nich i to słabo - Cool Water Night Dive całościowo przypomina mi ... mieszankę Pur Blanca z Ma Dame, tylko nie tak kwiatową, a nieco unowocześnioną, podkręconą świeżym cytrusowym akordem.
Ogólnie to miły zapach, kwiatowo-wodno-świeży, odwrotnie niż wskazuje nazwa nadaje się przede wszystkim do użytku dziennego. Oczywiście w ciepłym sezonie.
Szkoda tylko, że to, co czuję, zupełnie rozmija się z podanymi nutami.
Jak widać, temat okołooceaniczny marka Davidoff pozostawia ciągle otwartym ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Night Dive Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Night Dive Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Night Dive Woman marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Night Dive Woman marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Trussardi Trussardi Inside for men La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Dana Ambush Sonia Rykiel Le Parfum Playboy Press To Play Hollywood Police Police Gold Wings By Kilian Rose Oud Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Bath and Body Works Noir Swiss Arabian Al Waseem Swiss Arabian Mukhalat Malaki