Marki » D E » drzewno - wodne « Grupy

Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn

morski
Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Cool Water Night Dive Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Night Dive marki Davidoff to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cool Water Night Dive został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mastyks, owoce, mięta, nuty morskie i pistacja; nutami serca są szałwia, drewno kaszmirowe, czarny pieprz i tytoń; nutami bazy są piżmo, ambra, nuty drzewne i zamsz.

Mastyks Owoce Mięta Nuty morskie Pistacja

Szałwia Drewno kaszmirowe Czarny pieprz Tytoń

Piżmo Ambra Nuty drzewne Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Night Dive by Davidoff.

Cool Water Night Dive Recenzje Perfum

Cool Water Night Dive by Davidoff 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Cool Water Night Dive Cologne by Davidoff, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Men
Cool Water Night Dive Cologne by Davidoff, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 2oz
34.39 USD
Davidoff Cool Water Night Dive Gift Set I. Eau De Toilette 4,2 oz Shower Gel 2,5 oz Aftershave Balm 2,5 oz
FragranceNet.com
Davidoff Cool Water Night Dive Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Davidoff Cool Water Night Dive Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Gift Set 4.2oz
79.50 USD
Davidoff Cool Water Night Dive Coffret Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz After Shave Balm 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Night Dive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Night Dive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Night Dive marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Night Dive marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Nautica Nautica Voyage Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Rasasi Fighting Temptation Rasasi Hope Men LR Michael Schumacher Adolfo Dominguez Bambu