Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Cool Water Game for Him Davidoff dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Cool Water Game for Him Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Game for Him marki Davidoff to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Cool Water Game for Him został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Wargnye. Nutami głowy są bazylia, grejpfrut, werbena cytrynowa i arbuz; nutami serca są czarna porzeczka, lawenda i liść fiołka; nutami bazy są paczula i nuty drzewne.

Bazylia Grejpfrut Werbena cytrynowa Arbuz

Czarna porzeczka Lawenda Liść fiołka

Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Game for Him by Davidoff.

Cool Water Game for Him Recenzje Perfum

jackk
jackk

Bardzo ładny syntetyczny zapach z wyczuwalną nuta arbuza na lato dla kogoś kto chce świeżo pachnieć ale nie wyróżniać sie z tłumu ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Game for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Game for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Game for Him marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Game for Him marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Dolce&Gabbana D&G Christian Dior Fahrenheit Ralph Lauren Polo Modern Reserve Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Chanel Allure Homme Sport Bvlgari Bvlgari Pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Lanvin L`Homme Sport Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Black Aoud Cartier Declaration Versace Blue Jeans Chanel Allure Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Giorgio Armani Armani Code Jil Sander Jil Sander Man Absolute Creed Aventus Paco Rabanne 1 Million