Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Game Happy Summer Davidoff dla kobiet

Mam: 2

tropikalny
kwaśny
Cool Water Game Happy Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Game Happy Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Game Happy Summer marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi zielone jabłko; nutą serca jest mango; nutami bazy są malina i piżmo.

Zielone Jabłko

Mango

Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Game Happy Summer by Davidoff.

Cool Water Game Happy Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Game Happy Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Game Happy Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Game Happy Summer marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Game Happy Summer marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera The Body Shop Zestini Lostmarch Atao Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Lush Cinders Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Morris Morris Anamor You Are Intelligent Nutrients Innercalm