Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cool Water Game Davidoff dla kobiet

Cool Water Game Davidoff dla kobiet

wodny
Cool Water Game Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Game marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cool Water Game został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są jabłko i cytryna; nutami serca są frezja, lilia wodna i owoce egzotyczne; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Jabłko Cytryna

Frezja Lilia wodna Owoce egzotyczne

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Game by Davidoff.

Cool Water Game Recenzje Perfum

OlaC
OlaC

Fajne, miłe, przyjemne, lekkie i zdecydowanie na ciepłe dni ;) Lubię ten zapach ze względu na tą lekkość właśnie.
Na mojej skórze dobrze wyczuwalne są nuty jabłka, cytryny i lilii co jednoznacznie kojarzy mi się z energią i szaleńczymi wyprawami z paczką znajomych latem ;)
A że za oknem z dnia na dzień cieplej zakupiłam kolejną flaszeczkę ;)

mala9mi
mala9mi

Nie jest to zbyt odkrywczy zapach. Ot, taki codzienny zwyklaczek. Ale jakoś go lubię bo ostatnio znowu odkupiłam sobie butelkę. Dużym plusem jest cena - w sklepach internetowych 100ml kosztuje ok 70-80zł.

A co w środku? Kto nie lubi klasycznego Cool Water może być spokojny. Bardzo go tutaj mało, właściwie niemal wcale. Cool Water Game jest raczej owocowy, owocowo - kwiatowy z nutą drewna i piżma niż wodno - morski. Trochę słodki, trochę słoneczny. Raczej nie orzeżwiający czy mocno cytrusowy. Wiosenny albo na letnie wieczory.
Przyjemny, po prostu.

Trwałość jest zaskakująca - zapach jest wyczuwalny niemal cały dzień.

Butelka nijaka ale poręczna.

natalciaz
natalciaz

Z miłości do klasyka Davidoffa Cool Water, dostałam w prezencie Cool Water Game. Powiem szczerze, że szału nie robił ale był ok. Lekki i świeży. Wyczuwalne bardziej lekko kwiatowe niż cytrusowe nuty, ale nie do końca. Drzewiaste nuty troszkę łagodziły te przebijające się cytrusy. Przeznaczone dla młodej osoby w okresie letnim.

asiaaa
asiaaa

Piękny zapach na lato,świeży poprawiający nastrój zdecydowanie dla młodych kobiet.Polecam

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Game, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Game, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Game marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Game marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Britney Spears Believe Viktor&Rolf Flowerbomb Calvin Klein Forbidden Euphoria Moschino Cheap & Chic I Love Love Moschino Moschino Funny! Christian Dior J`adore Oriflame Elvie Nina Ricci Nina Sarah Jessica Parker Lovely Carolina Herrera 212 Sexy Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Jimmy Choo Jimmy Choo Calvin Klein CK One Lancome La Vie Est Belle Britney Spears Fantasy Calvin Klein CK IN2U for Her Hermes Eau des Merveilles