Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Frozen Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Frozen Davidoff dla mężczyzn

Miałem: 3

Cool Water Frozen marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cool Water Frozen został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda i mięta; nutami serca są kolendra, kwiat pomarańczy, jaśmin i geranium; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Rozmaryn Lawenda Mięta

Kolendra Kwiat pomarańczy Jaśmin Geranium

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Frozen by Davidoff.

Cool Water Frozen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Frozen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Frozen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Frozen marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Frozen marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Victoria`s Secret Very Sexy for Him Air-Val International Finding Nemo Fragonard Les Naturelles: Verveine Jo Wood Organics Amka IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Ocean Pacific OP Juice April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Ortigia Sicilia Orange Blossom Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin