Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Frozen Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Frozen Davidoff dla mężczyzn

Miałem: 3

Cool Water Frozen marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cool Water Frozen został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda i mięta; nutami serca są kolendra, kwiat pomarańczy, jaśmin i geranium; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Rozmaryn Lawenda Mięta

Kolendra Kwiat pomarańczy Jaśmin Geranium

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Frozen by Davidoff.

Cool Water Frozen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Frozen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Frozen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Frozen marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Frozen marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chevignon Best of Chevignon Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Rasasi Chastity Men Guerlain La Cologne Du Parfumeur Montgomery Taylor Paratus CnR Create Cancer for Men Rose en Bos Viridescent