Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Frozen Davidoff dla kobiet

Cool Water Frozen Davidoff dla kobiet

wodny

Cool Water Frozen marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Cool Water Frozen został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są ananas, ambra, brzoskwinia, jaśmin i róża; nutami serca są jeżyna, wetyweria, konwalia, pigwa i lotos; nutami bazy są pomarańcza, drzewo sandałowe, czarna porzeczka i lilia wodna.

Ananas Ambra Brzoskwinia Jaśmin Róża

Jeżyna Wetyweria Konwalia Pigwa Lotos

Pomarańcza Drzewo sandałowe Czarna porzeczka Lilia wodna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Frozen by Davidoff.

Cool Water Frozen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Frozen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Frozen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Frozen marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Frozen marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Versace Baby Blue Jeans Thierry Mugler Innocent Illusion Agatha Ruiz de la Prada Lio Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Cereus Cereus No.4 Shu Uemura Fleur de Source Miller Harris Cologne 1888 Azzaro Azzaro Aqua O Boticario Acqua di Colonia Citrus Demeter Fragrance Mojito Guerlain La Cologne Du Parfumeur Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale