Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Cool Water Freeze Me Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Freeze Me Davidoff dla mężczyzn

ziołowy
Cool Water Freeze Me Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Freeze Me marki Davidoff to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cool Water Freeze Me został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i cytryna; nutami serca są jałowiec, bazylia, mięta, szałwia i geranium; nutami bazy są ambra, piżmo i kadzidło.

Grejpfrut Mandarynka Cytryna

Jałowiec Bazylia Mięta Szałwia Geranium

Ambra Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Freeze Me by Davidoff.

Cool Water Freeze Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Freeze Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Freeze Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Freeze Me marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Freeze Me marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Oriflame Free Attitude David & Victoria Beckham Instinct After Dark Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 s.Oliver Love Man 2008 Van Heusen Van Heusen Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Creative Universe Beth Terry Vita Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme O Boticario Thaty Demeter Fragrance Ginseng Root Yves Rocher Samarkande