Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Exotic Summer Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Exotic Summer Davidoff dla mężczyzn

ziołowy
Cool Water Exotic Summer Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Exotic Summer marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cool Water Exotic Summer został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, jałowiec, bazylia i szałwia; nutą serca jest mięta; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Mandarynka Jałowiec Bazylia Szałwia

Mięta

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Exotic Summer by Davidoff.

Cool Water

Cool Water Exotic Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Exotic Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Exotic Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Exotic Summer marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Exotic Summer marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Kusado L'Eau de Kyoto Clean Clean Provence Izod Izod Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio The Different Company Bergamote IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Molinard Eau de Citrus O Boticario Speed Man Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Detaille Paradisii La Bouquetiere La Coquette