Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kiwi, lawenda, mandarynka, mięta, szałwia, cedr, bergamotka, białe piżmo i cytryna.

Kiwi Lawenda Mandarynka Mięta Szałwia Cedr Bergamotka Białe piżmo Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Deep Summer Fizz by Davidoff.

Cool Water Deep Summer Fizz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Azzaro Eau Belle D'Azzaro Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Avon Mesmerize Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Avon Fire Me Up Cattier Eau du Verger Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Oriflame In Tune Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Keiko Mecheri Scarlett