Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Cool Water Deep Summer Fizz Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kiwi, lawenda, mandarynka, mięta, szałwia, cedr, bergamotka, białe piżmo i cytryna.

Kiwi Lawenda Mandarynka Mięta Szałwia Cedr Bergamotka Białe piżmo Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Deep Summer Fizz by Davidoff.

Cool Water Deep Summer Fizz Recenzje Perfum

Cool Water Deep Summer Fizz by Davidoff 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Deep Summer Fizz marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lalique Louxor de Lalique Demeter Fragrance Earl Grey Tea Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Everlast Cactus Shot Lubin Gin Fizz Demeter Fragrance Mojito Caswell Massey Verbena Amway Opportune Sport Penhaligon`s Eau de Verveine Keiko Mecheri Tarifa Henri Bendel Persian Lime & Pepper La Bouquetiere La Coquette