Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cool Water Deep Davidoff dla mężczyzn

Cool Water Deep Davidoff dla mężczyzn

Miałem: 2

Cool Water Deep Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Cool Water Deep marki Davidoff to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są kiwi, mandarynka, kaktus, jałowiec i jabłko; nutami serca są Żywica jodłowa, szałwia muszkatołowa i igły cedru; nutami bazy są labdanum, cyprysik japoński, drzewo gwajakowe, białe piżmo i Żywica elemi.

Kiwi Mandarynka Kaktus Jałowiec Jabłko

Żywica jodłowa Szałwia muszkatołowa Igły cedru

Labdanum Cyprysik japoński Drzewo gwajakowe Białe piżmo Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Deep by Davidoff.

Cool Water Deep Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Deep, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Deep, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Deep marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Deep marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Beyond Paradise For Men Caron Eaux de Caron Pure Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Morgan Morgan de Toi Homme Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Givenchy Givenchy Gentleman Azzaro Onyx Gant Gant Adventure Gap Washed Cotton No.784 Le Labo Bergamote 22 Shantara Shaman Bronnley Lavander