Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Champion Energy Davidoff dla mężczyzn

Champion Energy Davidoff dla mężczyzn

Miałem: 4

Champion Energy Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Champion Energy Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Champion Energy Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Champion Energy marki Davidoff to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Champion Energy został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są galbanum i przyprawy; nutami bazy są mech dębowy i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut

Galbanum Przyprawy

Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Champion Energy by Davidoff.

Champion Energy Recenzje Perfum

Rtfgx
Rtfgx

Bardzo świeży, intensywny. Najbardziej wyczuwalną nutą zapachową jest cytryna. Pachnie przez cały dzień i w ogóle nie słabnie ale...
Nijaki. Raczej na lato. na upał ? nieeee.... Na deszcz ??? nieee... Na chłodne letnie dni ? nieee...
No właśnie... Głowa która nie słabnie przez cały dzień (głównie chodzi mi o cytryne) byłaby dobra na upały ale jest też podstawa... Cedr virginia ;( Mam wrażenie że gdyby go nie było to zapach dostał by szanse na bardzo ciepłe letnie dni.
Zapach ma charakter lecz jednak nie dorównuje Davidoff Echo ani Echo summer fizz które mają słabszą trwałość i projekcje ale są pełniejsze...
Troche kwiatów czy ziół mogły by zamienić go w cudo :)

W dwóch słowach : Niedokończony zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Champion Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Champion Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Champion Energy marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Champion Energy marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Joop! Jump Summer Temptation Maurer & Wirtz Mustang Man Otto Kern Otto Kern Man L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Lorenzo Villoresi Spezie Roger & Gallet L`Homme Sport Creed Epicea Diptyque L`Eau de Tarocco Alfred Dunhill 51.3 N Miller et Bertaux A Quiet Morning Demeter Fragrance Gingerale CnR Create Gemini for Men