Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

David Yurman Fragrance David Yurman dla kobiet

David Yurman Fragrance David Yurman dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

David Yurman Fragrance David Yurman dla kobiet Zdjęcia David Yurman Fragrance David Yurman dla kobiet Zdjęcia

David Yurman Fragrance marki David Yurman to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. David Yurman Fragrance został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, czarna porzeczka, piwonia, lotos, róża, piżmo i paczula.

Mandarynka Czarna porzeczka Piwonia Lotos Róża Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Yurman Fragrance by David Yurman.

David Yurman Fragrance Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Tak się pięknie i drogo zapowiadało!
Luksusowa kobieta na reklamie, fantastyczna butelka...

Zapach jest - rzadko używam tego określenia - beznadziejny.
Wrzeszczący i jednocześnie ma w sobie coś tak chemicznego, że mnie aż poddusza kiedy próbuję go wąchać.

Kopia L'Eau d'Issey. Lotos (dużo), drażniące chemiczne piżmo, porzeczki a'la 'aromat identyczny z naturalnym', dużo agresywnej piwonii.

Ma w sobie też trochę z Glamorous od Ralph Lauren, skomponowanego przez tego samego nosa. Ten sam pseudo-glamour styl.

130 $ za 50ml.
Zdecydowanie lepiej kupić L'Eau d'Issey, jeśli kogoś to fascynuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David Yurman David Yurman Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David Yurman David Yurman Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Yurman Fragrance marki David Yurman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Yurman Fragrance marki David Yurman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Prince Matchabelli Cachet Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Betty Barclay Amazing Love Van Cleef & Arpels Oriens DSH Perfumes Parfum de Grasse DSH Perfumes Minuit Illume Happiology Sunshower Avon Emprise Tommy Hilfiger Loud for Her Brut Parfums Prestige Babe Strange Invisible Perfumes L'Invisible