Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

morski
ozonowy
wodny
Signature for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Filmy
Signature for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Signature for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Signature for Him marki David & Victoria Beckham to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Signature for Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są mandarynka, arbuz i woda morska; nutami serca są cyprys i jałowiec; nutami bazy są mech dębowy, paczula i ambra.

Mandarynka Arbuz Woda morska

Cyprys Jałowiec

Mech dębowy Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature for Him by David & Victoria Beckham.

Signature for Him Recenzje Perfum

Pionow
Pionow

Po udanym zakupie w ciemno 3 zapachów od Beckhamów mój kolejny wybór padł na Signature i znów się nie zawiodłem.

Zapach jest bardzo intrygujący. Wydaje mi się, że bez problemu mogłaby go użyć też kobieta. Jest na tyle lekki, że nie przytłacza otoczenia i na tyle oryginalny, że pozwala się stylowo wyróżnić. Polecam na ciepłe (lecz nie upalne) dni.

Trwałość ok. 5h przy umiarkowanej projekcji. Ukłon za stosunek jakości do ceny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Signature for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Signature for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature for Him marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature for Him marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Christian Dior Dior Homme Sport Thierry Mugler A*Men Chanel Allure Pour Homme Montblanc Starwalker Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dune Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent L'Homme Escada Escada Magnetism for Men Diesel Plus Plus Masculine Serge Lutens L'Eau Froide Thierry Mugler A*Men Pure Malt David & Victoria Beckham Intense Instinct Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Calvin Klein CK IN2U for Him Davidoff Good Life Bvlgari Bvlgari Extreme