Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet

Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet

lekko korzenny
Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet Filmy
Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Signature for Her David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia

Signature for Her marki David & Victoria Beckham to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Signature for Her został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Fischer. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i zielone jabłko; nutami serca są orchidea, heliotrop i wanilia; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Anyż gwiazdkowaty Zielone Jabłko

Orchidea Heliotrop Wanilia

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature for Her by David & Victoria Beckham.

Euphoria
Glamour Chic
Rio Glam Girl
So Fever Her

Signature for Her Recenzje Perfum

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Świeższa, mniej trwała wersja Euphorii CK z nutą wanilii. Kupiłam je w 2009 roku na pierwszą randkę (która zaowocowała długoletnim związkiem), więc zawsze ciepło o nich myślę. Są słodkie i zmysłowe, może bardziej owocowe niż Euphoria, ale i bardziej oczywiste. Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite. Coraz trudniej dostępne niestety.

Ninka
Ninka

Wszystko co chciałabym o nich powiedzieć już zostało tu napisane :) Ciepłe, otulające. Raczej kojarzą mi się jesienno-zimowo. Niezła cena i niezła jakość. Flakonik też mi się podoba. Bardzo się podobały mojemu mężczyźnie :D Są wyczuwalne, nie jakieś mega trwałe i ogoniaste, ale całkiem niezłe. Warte wypróbowania ;]

Zombianka
Zombianka

Perfumy lekko szyprowe, jak dla mnie typowo jesienne- pełnię urody pokazują na chłodzie, wietrze i deszczu, kiedy wyłaniają się nieśmiało z załomów szalika. Używam ich na co dzień, bo są delikatne, ale na wieczór też się sprawdzą, ich subtelna elegancja nie jest nachalna, nie narzuca się otoczeniu, a przecież zapach jest i nie pozostawia nikogo obojętnym. Płeć przeciwna reaguje bardzo pozytywnie :)

Pierwsze akordy są nieco pieprzne, męskawe w odbiorze, to pewnie przez anyżek, co dodaje im oryginalności. Potem robią się cukrowe, pluszowe i intymne, Signature na mnie wychodzi wręcz cieleśnie- może to bursztyn daje taki efekt, ale z pewnością nie żywiczny jak np. ambra, ten bursztyn jest bardziej taki nalewkowo- syropowy. Głównym elementem pozostaje karmelizowane jabłko z ciepłą orchideą, żywą i pociągającą dzięki słodkiej wanilii. Reszty podanych nut nie wyczuwam, ale to, co jest mi wystarcza- powstaje z tego ciekawy zapach, ,,inny od innych".
Ostrzę sobie zęby także na siostrę SfH, Signature Story, podobno również piękne perfumy.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jak na zapach celebrycki i to w niskiej cenie Signature to dobra kompozycja, warta zakupu z tym, że jak dla mnie projekcja mogłaby być większa.
Na początku czuć słodycz,która pochodzi od karmelizowanego jabłka, bo to one występuje w skłądzie jak podaje producent, a nie jabłko zielone. Jest ono w parze z niewielkim dodatkiem anyżu i kiedy ten ostatni już znika nadchodzi orchidea i wanilia. Robi się trochę puchato, przytulnie, a przy tym zmysłowo. To słodkawy zapach, który przyjemnie się nosi, ale będąc na spacerze kompletnie go na sobie nie czułam i dlatego też nie kupię ponownie.

kitka628
kitka628

Bardzo lubię ten zapach i sięgam po niego od czasu do czasu. Jest dość silny i zwraca uwagę, jednak nie zawsze mam na niego ochotę, raczej używam w zimniejsze dni.
Mało kto pozostaje obojętny na Signature.

amanda
amanda

Najbardziej spodobał mi się sam początek , zaraz po psiknięciu.
Dosłownie miałam skojarzenia jakbym wąchała perfumy z dawniejszych lat.
Trudno mi określić czym było to spowodowane , ponieważ wrażenie to, szybko prysło , a wielka szkoda!.
Kiedy pierwszy raz je wąchałam , jakoś zupełnie niczym mnie nie przekonały.
Dziś coś się ruszyło.
Zdecydowanie wyczuwalne są kwiaty z wanilią i taki to w zasadzie jest zapach .
Może jeszcze na wejściu pojawia się taki bardzo bledziutki anyżek .
Ogólnie to w miarę słodki zapach , mógłby być trwalszy zdecydowanie.

Signature for Her by David & Victoria Beckham 3.72 out of 5 based on 27 ratings and 6 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Signature for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Signature for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature for Her marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature for Her marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Yves Rocher Voile d'Ambre Cacharel LouLou Avon Outspoken by Fergie Thierry Mugler Womanity Lolita Lempicka Si Lolita Nina Ricci Ricci Ricci Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Gucci Gucci Rush 2 Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Elizabeth Arden Arden Beauty Calvin Klein Truth Nina Ricci Nina Priscilla Presley Indian Summer Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Burberry London Benetton Colors de Benetton Naomi Campbell Naomi Christian Dior Pure Poison