Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Signature Summer for Her David & Victoria Beckham dla kobiet

Signature Summer for Her David & Victoria Beckham dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

wodny

Signature Summer for Her marki David & Victoria Beckham to kwiatowe perfumy dla kobiet. Signature Summer for Her został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są lilia wodna, frezja i fiołek; nutami serca są jaśmin, plumeria i lilia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i wanilia.

Lilia wodna Frezja Fiołek

Jaśmin Plumeria Lilia

Wetyweria Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Summer for Her by David & Victoria Beckham.

Rare Gold
Escada Margaretha Ley
Couture

Signature Summer for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Signature Summer for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Signature Summer for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Summer for Her marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Summer for Her marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Yves Rocher Magnolia Davidoff Cool Water Ocean Radiance Fendi Palazzo Tiffany Tiffany Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Juicy Couture Eau de Couture Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Demeter Fragrance Jasmine Morgane le Fay Pink Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Givenchy Dance with Givenchy