Marki » D E » « Grupy

Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 4

dymny
Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Filmy
Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Signature Story for Him David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Signature Story for Him marki David & Victoria Beckham to perfumy dla mężczyzn. Signature Story for Him został wydany w 2009 roku. Signature Story for Him stworzyli Beatrice Piquet i Celine Barel. Nutami głowy są bazylia, liść fiołka i ananas; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i rozmaryn; nutami bazy są cedr virginia, paczula i kadzidło.

Bazylia Liść fiołka Ananas

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Rozmaryn

Cedr Virginia Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Story for Him by David & Victoria Beckham.

Signature Story for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Signature Story for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Signature Story for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Story for Him marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Story for Him marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vera Wang Look Victoria`s Secret Sweet Craving Joop! Joop! Homme Electric Heat Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Neotantric Manic Love for Him Breil Milano Complicity for Her Eclectic Collections Impression Rubino Cosmetics Room 726 Red Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Ferrari Scuderia Ferrari