Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pure Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Pure Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

tytoniowy

Pure Instinct marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pure Instinct został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy, grejpfrut, pieprz i kardamon; nutami serca są szałwia, rozmaryn i lawenda; nutami bazy są tytoń, mech dębowy i cedr virginia.

Cytrusy Grejpfrut Pieprz Kardamon

Szałwia Rozmaryn Lawenda

Tytoń mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Instinct by David & Victoria Beckham.

Pure Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Pure Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Pure Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Instinct marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Instinct marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Kenneth Cole Kenneth Cole Black for Men Montale Sandflowers Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Roger & Gallet Bois d`Orange Victorinox Swiss Army Swiss Army Histoires de Parfums Noir Patchouli CB I Hate Perfume Revelation Trussardi L'Uomo Nicolai Parfumeur Createur Baladin Jeanne Arthes CO2 Extreme Basile Basile Style Homme