Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Yours Women David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia

Intimately Yours Women marki David & Victoria Beckham to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intimately Yours Women został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, plumeria i lilia; nutami bazy są wetyweria, irys i drzewo sandałowe.

Bergamotka Frezja Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Plumeria Lilia

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimately Yours Women by David & Victoria Beckham.

Intimately Yours Women Recenzje Perfum

marigold
marigold

Właśnie przypomniałam sobie o tych duszących perfumach, których naprawdę szczerze nie znoszę. Patrząc na skład, niby nie mam zastrzeżeń, a jednak wszystko razem poraża...Pierwsze psiknięcie nawet ładne (natychmiastowe skojarzenie z Poeme), ale za chwilę jest coraz gorzej,duszniej, coraz bardziej mdląco, jakaś jego jedna nuta jest tak intensywna, że nie do wytrzymania po pewnym czasie. Zapach staje się bardzo tandetny, bazarowy, pospolity, brzydki.Flakonik dawno już wylądował w koszu, nie nadawał się nawet jako odświeżacz powietrza... Trwałość i projekcja doskonałe.

Intimately Yours Women by David & Victoria Beckham 2.50 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Intimately Yours Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Intimately Yours Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimately Yours Women marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimately Yours Women marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christina Aguilera Christina Aguilera Avon Instinct For Her Avon Christian Lacroix Ambre Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Lancome Poeme Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2013 Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie en Rose 2011 Gres Madame Gres Avon In Bloom Lanvin Eclat d’Arpège Avon Little Red Dress Moschino Cheap & Chic I Love Love Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Avon Perceive Oasis Avon Little Gold Dress Cafe Parfums Cafe David & Victoria Beckham Signature for Her Bottega Veneta Knot Laura Biagiotti Laura Avon Outspoken by Fergie