Marki » D E » orientalne « Grupy

Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 5

ziołowy
Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Intimately Yours Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Intimately Yours Men marki David & Victoria Beckham to orientalne perfumy dla mężczyzn. Intimately Yours Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, cytryna amalfi i nuty zielone; nutami serca są lawenda, szałwia i bazylia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Czerwona pomarańcza Cytryna Amalfi Nuty zielone

Lawenda Szałwia Bazylia

Wetyweria Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimately Yours Men by David & Victoria Beckham.

S8
S8 Night
Eau de Iceberg Sandalwood

Intimately Yours Men Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Zanim go kupiłem, przeczytałem, że to "zmysłowe celebrowanie miłości i pożądania we współczesnym świecie". Zgodzę się, że "zmysłowe", bo zapach jest ładnie skomponowany- zaczyna się przyjemnie cytrusowo, by czym prędzej przejść do nuty serca, gdzie zaciekawia bazylia, szałwia i lawenda. Po dwudziestu minutach mamy już bazę, która pachnie jak w większości "współczesnych" zapachów, czyli wetiwer, drzewo sandałowe i chyba piżmo bo jest dosyć "miękko" i ciepło. "Pożądania" nie odnalazłem, bo zapach jest raczej zachowawczy (i podobny do conajmniej kilku które znam) i nie narzucający się. Zdecydowanie też bliskoskórny. I jak inne zapachy ze średniej półki we "współczesnym świecie" ma żenującą trwałość (a ja narzekam na Avon...)
Aha, bardzo ładny, "współczesny" flakon :-)

Intimately Yours Men by David & Victoria Beckham 3.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Intimately Yours Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Intimately Yours Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimately Yours Men marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimately Yours Men marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Gai Mattiolo That's Amore! Lui Bois 1920 Sutra Ylang L`Erbolario Myrrhae Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Rochas Mystere Le Labo Poivre 23 London The Different Company Oriental Lounge Ajmal Mawsouf Tesori d`Oriente White Musk