Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Intimately Beckham Night for Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Intimately Beckham Night for Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Mam: 1

Intimately Beckham Night for Men David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Intimately Beckham Night for Men marki David & Victoria Beckham to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Intimately Beckham Night for Men został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, nuty kwiatowe, ambra, paczula i wetyweria.

Fasolka tonka Nuty kwiatowe Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimately Beckham Night for Men by David & Victoria Beckham.

Intimately Beckham Night for Men Recenzje Perfum

belor
belor

Pierwotne wrażenie było pozytywne - słodki anyżek, ale im dalej w las tym ciemniej. Niestety dłuższe obcowanie z wersją Night obnażyło całą jego uboga naturę. To tani, nudny i sytnetyczny słodziak, w którym nie ma absolutnie nic ciekawego, a im dłużej się go nosi tym bardziej męczy. "Pocieszające" w tym wypadku, że ma marną trwałość i projekcję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimately Beckham Night for Men marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimately Beckham Night for Men marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Antonio Banderas Blue Seduction Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Alfred Dunhill Dunhill London Pierre Balmain BalMan Jean Patou Patou pour Homme Gres Cabaret Pour Homme Chiemsee Revolution! Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Michael Storer Winter Star Luciano Soprani Luciano Soprani CnR Create Capricorn for Men