Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet

Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet

tuberozowy
Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia Intimately Beckham David & Victoria Beckham dla kobiet Zdjęcia

Intimately Beckham marki David & Victoria Beckham to kwiatowe perfumy dla kobiet. Intimately Beckham został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są róża, białe kwiaty i bergamotka; nutami serca są lilia kasablancka, tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Popular Appeal 2008.

Róża Białe kwiaty Bergamotka

Lilia kasablancka Tuberoza Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimately Beckham by David & Victoria Beckham.

Pure Poison
Jesus Del Pozo In White
Enigma Dare to Dream

Intimately Beckham Recenzje Perfum

chjena
chjena

Z reguły trzymam się od białych kwiatów - zwłaszcza reprezentowanych przez lilię i tuberozę - z daleka, ale oczywiście, preferencje preferencjami, a obowiązek kronikarski obowiązkiem, i jeśli w ręce wpadnie mi do przetestowania pozycja z tymi nutami na czele, to też nie odmówię.

I czasem z tego nie-odmawiania dowiaduję się o sobie, że nie każda lilia czy tuberoza jest trująca, paskudna i w ogóle bez kija nie podchodź. Intimately podaje te kwiaty na chłodno, upiększa czystością wiosennego poranka, ale jednocześnie z pomocą tego zapachu możemy włożyć maskę profesjonalizmu, nie pozwolić na zburzenie dystansu ludziom, których wolelibyśmy trzymać z daleka. Te perfumy, mimo lekko wyczuwalnej słodyczy, nie zachęcają do dotyku czy zwierzeń, raczej nadają nosicielce pewną surowość... momentami niestety graniczącą z nudą. Nie przeczę, że całość ładna, lecz mnie chyba zbyt dużo kosztuje zachowanie profesjonalnej postawy przez cały dzień, bez możliwości parskania śmiechem i przyjacielskiego szturchania znajomych...

Bardzo podobne do Pure Poison, to dobra wiadomość dla fanek, choć pozbawione charakterystycznej trucicielskiej nutki, obecnej w każdych perfumach z serii. Jeśli jednak ktoś nie zamierza się zagłębiać i wwąchiwać nadmiernie, to znajdzie godny substytut w naprawdę niezłej cenie w postaci Intimately.

Zombianka
Zombianka

Nan świetnie opisała ten zapach. Co do niezdefiniowanej nuty białych kwiatów nie wyczuwam tuberozy, jest za to wyraźny jaśmin i kwiat pomarańczy, zupełnie jak w Pure Poison. Upojny początek Intimately wskazuje, że to zapach bliźniaczy względem Czystej Trucizny. Dalszy rozwój pokazuje jednak drobne różnice- pojawia się frezja i nieco mydlana konwalia, choć wciąż świeża. Baza jest słodkawa, drzewna, sandałowiec z wanilią i piżmem cichną pod warstwą kwiecia.
Dla mnie ogólne wrażenie jest wyrazem kobiecości i siły. Perfumy są trwałe całodniowo i projektują znakomicie, nie ustępując w pojedynku z wypustem Diora. Zebrały także sporo komplementów od kobiet i mężczyzn.
Małe porównanie: PP paraliżuje nieskazitelnym zimnem, białym pięknem, w nadmiarze oślepia, a mnie osobiście kastruje z emocji. Intimately zachowuje ten charakter, ale w miejsce zimna mamy jedynie przyjemny chłód, przejrzystość, mimo swej niewątpliwej mocy pozostaje lekki i zwiewny. Relaksuje, odpręża, poprawia humor i ożywia.

Nan
Nan

W pierwszych słowach mej recenzji zawrę stwierdzenie, które nader często pada w innych recenzjach perfum celebryckich, a mianowicie: nie przepadam za perfumami firmowanymi przez celebrytów, ale… No właśnie, ale zapach państwa Beckhamów bardzo przypadł mi do gustu. Używałam go bardzo często i z wielką przyjemnością ostatniego upalnego lata i w tym roku na pewno równie chętnie do niego powrócę. Jest rzeczywiście bardzo podobny do Pure Poison, lecz znacznie od niego lżejszy i doskonale nadaje się nawet na najsroższy upał, jaki ostatnio co roku serwuje nam nasz rzekomo umiarkowany klimat. Pure Poison nie odważyłabym się chyba użyć przy takich temperaturach, a Intimately nadaje się na nie doskonale. Jest to białokwiatowy, bardzo przestrzenny i świeży zapach, kojarzący mi się z czystością (mydlana nuta jaśminowa), radosny, słodki i chłodny jednocześnie. To dość rzadkie połączenie jak mi się zdaje, zwłaszcza w obecnej dobie. Cenię go za brak obowiązkowej nuty praliny/cukru/karmelu/czekolady (niepotrzebne skreślić), dzięki czemu jest lekki, ale nie infantylny. Zdecydowanie wyróżnia się wśród innych zapachów ze średniej półki jakością kompozycji. Niestety jeżeli chodzi o parametry, a szczególnie trwałość to typowy przedstawiciel swego gatunku, gdyż wymaga nawet kilku poprawek w ciągu dnia, by móc stale cieszyć się jego obecnością. Jest to elegancki zapach dzienny, doskonały do pracy, o nienachalnej projekcji. Bardzo się cieszę, że go mam, a zawdzięczam to przede wszystkim Waszym recenzjom drodzy perfumaniacy, gdyż gdyby nie one prawdopodobnie nie zwróciłabym na niego uwagi. Polecam do przetestowania szczególnie wielbicielom chłodnych białych kwiatów: nie uprzedzajcie się, prawie na każdej półce cenowej można znaleźć coś godnego uwagi i docenienia.

agusia12321
agusia12321

Białe kwiaty mogą przyduszać..zgadzam się i w Intimately przyduszają mnie od samego początku, a jakże, pomaga im w tym drzewo sandałowe za którym w perfumach nie przepadam, ponieważ nadaje całości takiego syntetycznego zapachu. Mnie nie porwały, nie moja bajka.

lili-ya
lili-ya

Białe kwiaty mogą przyduszać, mogą odurzać, mogą lekko zalatywać mydłem, mogą też być podane w wersji lekko-zwiewnej, takiej idealnej na wiosenne dni. Tutaj mamy do czynienia z tym ostatnim przypadkiem. Ładny skądinąd flakon zawiera uroczą mieszankę białych kwiatów (ja wyczuwam przede wszystkim jaśmin oraz w mniejszych ilościach białe lilie i tuberozę) z małymi akcentami róży, drzewa sandałowego i bergamotki. Ta ostatnia dodaje zapachowi świeżości i jakiejś takiej soczystości.
To drugi po Signature Story zapach Victorii Beckham, który zrobił na mnie spore wrażenie. Ex-Spicetka powoli wyrasta na moją celebrycko-perfumową faworytkę (lubię też zapachy Naomi Campbell i niektóre Halle Berry). Bardzo możliwe, że kupię Intimately na nadchodzącą wiosne, bo to całkiem fajny zapach.

natalciaz
natalciaz

Kiedyś mój ulubiony :) 2 sztuki miałam i bardzo go lubiłam. Słodki, specyficzny zapach. Mimo, że projekcja i trwałość nie są jakieś fantastyczne to bardzo przyjemnie się z nim czułam :) + cena nie odstrasza :)

gugusia
gugusia

Nie mój zapach
Zapach podarowany przez chłopaka i w sumie używany trochę z przymusu... W końcu jakoś się do niego przyzwyczaiłam ale bez zbędnych rewelacji... Pierwsze skrzypce grają tutaj mocno słodkie i jednocześnie kwiatowe nuty. zapach raczej na wieczór niż na ciepłe południe spędzone w pracy. Ale każdy lubi co innego.

kasia7bhp
kasia7bhp

mam go od wczoraj... zaskoczył mnie pozytywnie, psikałam, wąchałam , pierwsze wrażenie zapaszku po aplikacji jest ciężkie , przytłaczające ... ale później pachnie tajemnicą delikatnością zapach kwiatów ... białych

gardenia
gardenia

No cóz,co do reklamy nie będę się wypowiadać,ale zapaszek,który Victoria i David pod swoim "Logo" ukręcili oceniam jako bardzo dobry.Uważam nawet,że spokojnie mógłby zastapić niejedną słodko-kwiatowo-owocową "entą" i drogą kreację w sieciowych perfumeriach.
Od początku do końca Intimately roztacza bardzo delikatną,niezwykle kobiecą i intymną aure.Jest rzeczywiście sporo białych kwiatów-lilie,tuberoza i mięciutkie płatki pastelowych róż,wyczuwam tez ciekawą nutę-taka trochę woskowata-jakby płatków mydlanych-porzypomina mi ona kwitnące wiosną białe jabłonie.
Mimo tych raczej intensywnych kwiatów,zapach jest powabny,swiezy,jak wyprana i wyprasowan pościel.To pewnie zasługa piżma,wanilli nie wyczuwam,ale może taki mięciutki dotyk jaby deserkowaty...
Initimately sprawia,że czuje się delikatnie,niesamowicie kobieco i zmysłowo,jednak trochę nieprzystępnie i jakoś tak z klasą...
Nieżle Victoria i David :D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Intimately Beckham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Intimately Beckham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimately Beckham marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimately Beckham marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Boucheron Jaipur Bracelet Christian Dior Pure Poison Elixir Burberry London Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Code for Women Calvin Klein Truth Laura Biagiotti Roma Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Cacharel LouLou Thierry Mugler Womanity Britney Spears Believe Cacharel Eden Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dune Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Saint Laurent Elle