Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Intense Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Intense Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Intense Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Intense Instinct David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Intense Instinct marki David & Victoria Beckham to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Intense Instinct został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są imbir, melon i cytryna; nutami serca są kolendra, liść fiołka i cedr; nutami bazy są piżmo i drzewo tekowe.

Imbir Melon Cytryna

Kolendra Liść fiołka Cedr

Piżmo Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intense Instinct by David & Victoria Beckham.

Intense Instinct Recenzje Perfum

belor

RoQ, jeśli dobrze się w nim czujesz to jak najbardziej ok! O gustach się nie dyskutuje, po prostu odrzucam argumentację typu "nie, bo tanie" czy też "nie bo Beckham", bo i znam wiele zapachów z niższej półki, lepszych niż wiele "drogich i markowych" :)

Roq

Widzisz belor, to kwestia oczekiwań. Dla mnie "Story" jak i Loewe 7 Natural są tak samo pociągające, jak samochodowa choinka zapachowa. Lalique White? I owszem. I pewnie znalazło by się jeszcze wiele lepszych zapachów. Tylko, że ja bardzo dobrze czuję się w Instinct Intense. I co teraz? :)
Dlatego staję w jego obronie. Mam gdzieś, czy jest syntetyczny, czy nie. Teraz nawet pieczywo jest syntetyczne. I szczerze mówiąc, gdybym miał możliwość, dokupiłbym sobie jeszcze jeden flakon.

belor

Nie "bo Beckham", nie "bo tani", ale dlatego że to perfumeryjny gniot. Kompozycja jest marna, nudna i wtórna. Nietrwała i kompletnie bez jakiejkolwiek klasy. Cena i marka nie mają tu nic do rzeczy. Beckham także potrafi zrobić dobre perfumy, jak np. świetne Intimately, posługiwanie się retoryką kiepściutkiej deprecjacji w zaden sposób nie zmienia faktu braku innych argumentów. Przywołane perfumy są ciężkimi zapachami na chłodne dni, a nie wiosnę/lato.
Świeże owoce? Piżmo? Do bólu syntetyczne i oklepane, aż razi po nosie.
Czym mają zaskakiwać lekkie zapachy? Tym samym, co te cięższe - piękną i niebanalną kompozycją. Porównywanie tego czegoś do świeżych i pociagających aromatów chociażby takich jak Lalique White, Loewe 7 Natural czy Paul Smith Story jest po prostu niedorzeczne.

Roq

...bo to tylko Beckham? Bo tani?
Też tak myślałem, dopóki sobie nie zaaplikowałem. I co? I bardzo pozytywne zaskoczenie. Może początkowe nuty mogą wydawać się banalne, ale trzeba pobyć z tym zapachem dłużej, żeby go docenić. Ocenianie II na podstawie pierwszych akordów, to jak wyjście z kina z filmu "Pulp Fiction" po pierwszych pięciu minutach.
Początkowo świeży, melonowy, lekki i rześki, a na koniec ponętne piżmo. Najlepsze wrażenia przynoszą jednak nuty bazy. Te piżmowo-owocowe. Trwałość zapachu niezgorsza. Wyraźnie czuję go przez większość dnia. Całość - mniam.
A skoro jesteśmy przy lekkich zapachach na ciepłą pogodę, to czym mają zaskakiwać? Nutami kamfory? Smolnymi szczapami? Klejem butapren, żeby się odznaczyć? Otóż nie. Skoro ma być lekko, to... jest lekko. Zapach wiosenno letni ma odświeżać, dodawać lekkości, a nie przytłaczać i miażdżyć, jak na przykład Encre Noire, czy Fahrenheit, choć znam "klientów", którzy nawet w lipcowy dzień potrafią się pławić w Dior Homme Intense, bo...piękny jest. No jest. :)
Nie mam pojęcia, jak to się stało, być może "tak jakoś wyszło", ale Instinct Intense bardzo przypadł mi do gustu i z przyjemnością go sobie ostrożnie aplikuję. Ostrożnie, bo mam tylko pięćdziesiątkę, a w sklepach nie potrafiłem go upolować.
I nie wyszydzajmy masowych gustów. To, że niektórzy używają perfum o zapachu kiszonych ogórków, czy kapusty, nie czyni z nich znawców.
Bardziej dziwaków :)

belor

Tani, syntetyczny śmierdziuszek z kategorii jakże lubianej przez producentów - aquatic/ozonic. Pachnie jak milion pozostałych na tej półce - nudno, męcząco - słabo po prostu. I nie trzeba być wielkim "znawcą", by to poczuć własnym nosem, inna sprawa, że na 99% trafi w gusta masowe - jak przeczytałem w pewnej "opinii": "idealny perfum do pubu" - nic dodać nic ująć.

Intense Instinct by David & Victoria Beckham 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Intense Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Intense Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intense Instinct marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intense Instinct marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry The Beat for Men Yves Saint Laurent M7 Paco Rabanne Black XS Givenchy Xeryus Rouge Yves Saint Laurent L'Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Oriflame Manful Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Davidoff Silver Shadow Pure Blend Yves Saint Laurent La Collection Rive Gauche Pour Homme Joop! Jump Hanae Mori HM Ferrari Essence Oud Bvlgari Bvlgari Extreme Ted Lapidus Black Soul Imperial Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Ralph Lauren Polo Chanel Allure Homme Edition Blanche