Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Instinct Gold Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i bazylia; nutami serca są kardamon, rozmaryn i jagody jałowca; nutami bazy są paczula, wetyweria i cedr.

Cytryna Bergamotka Bazylia

Kardamon Rozmaryn Jagody jałowca

Paczula Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Instinct Gold Edition by David & Victoria Beckham.

Instinct Gold Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Instinct Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Instinct Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Van Cleef & Arpels Zanzibar Esprit Life by Esprit Men L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Oriflame Deep Woods Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme MDCI Parfums Ambre Topkapi Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme D.S. & Durga Barbados Le Cherche Midi No. 20