Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia Instinct Gold Edition David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Instinct Gold Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i bazylia; nutami serca są kardamon, rozmaryn i jagody jałowca; nutami bazy są paczula, wetyweria i cedr.

Cytryna Bergamotka Bazylia

Kardamon Rozmaryn Jagody jałowca

Paczula Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Instinct Gold Edition by David & Victoria Beckham.

Instinct Gold Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Instinct Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Instinct Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Instinct Gold Edition marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Hugo Boss Boss In Motion Green Sergio Tacchini Active Water Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Ca' Luna Kenzo Power Paul Sebastian Onyx Bijan Bijan VIP Romeo Gigli Laki Farmacia SS. Annunziata Isos Mazzolari Lui Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods