Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Instinct After Dark David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Instinct After Dark David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Instinct After Dark David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

Instinct After Dark marki David & Victoria Beckham to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Instinct After Dark został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są grejpfrut, liść mandarynki i bergamotka; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, pieprz i kardamon; nutami bazy są wanilia i biała ambra.

Grejpfrut Liść mandarynki Bergamotka

Anyż gwiazdkowaty Pieprz Kardamon

Wanilia Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Instinct After Dark by David & Victoria Beckham.

Instinct After Dark Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham Instinct After Dark, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham Instinct After Dark, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Instinct After Dark marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Instinct After Dark marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water s.Oliver Love Man 2008 Diptyque L'Eau de L'Eau Candie`s Candie`s Men Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena GianMarco Venturi Trybe Hermes Eau de Gentiane Blanche Playboy Playboy Malibu Julian Rouas Swing Exstasy Night Ayala Moriel Lovender Benetton Benetton Blu Man Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander