Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

David Beckham Urban Homme David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny
David Beckham Urban Homme David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Urban Homme David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Urban Homme David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Urban Homme marki David & Victoria Beckham to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. David Beckham Urban Homme został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są mandarynka, zielone jabłko i tymianek; nutami serca są lawenda, liść fiołka i ananas; nutami bazy są ambra, zamsz i cedr.

Mandarynka Zielone Jabłko Tymianek

Lawenda Liść fiołka Ananas

Ambra Zamsz Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Urban Homme by David & Victoria Beckham.

David Beckham Urban Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Urban Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Urban Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Urban Homme marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Urban Homme marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Givenchy Xeryus Rouge Liz Claiborne Realities for Men Mauboussin Mauboussin Homme Paul Smith Paul Smith London Men La Perla Grigioperla Pierre Balmain BalMan Lucky Brand Lucky You for Men Armand Basi Silver Nature Alain Delon Ad Alain Delon Plus Opus Oils Divine: Eros Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Jeanne Arthes Ice Breaker