Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

ozonowy
David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. David Beckham Instinct Sport został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są imbir, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są geranium, czerwone jabłko i nuty ozonowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i drewno kaszmirowe.

Imbir Mandarynka Liść fiołka

Geranium Czerwone jabłko Nuty ozonowe

Drzewo sandałowe Paczula Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Instinct Sport by David & Victoria Beckham.

David Beckham Instinct Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Police Freedom Roccobarocco Mouse Cologne Gap The Natural Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Replay Replay for Him Antica Farmacista Lustrous Fire Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Joya Potion Parfums Berdoues 1902 Vetiver Chanel Bleu de Chanel LR Agent XY