Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Miałem: 1

ozonowy
David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Instinct Sport David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. David Beckham Instinct Sport został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są imbir, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są geranium, czerwone jabłko i ozonic notes; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i drewno kaszmirowe.

Imbir Mandarynka Liść fiołka

Geranium Czerwone jabłko Ozonic notes

Drzewo sandałowe Paczula Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Instinct Sport by David & Victoria Beckham.

David Beckham Instinct Sport Recenzje Perfum

David Beckham Instinct Sport by David & Victoria Beckham 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Instinct Sport marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Ghost Ghost Man Aveda Chakra 4 Fulfillment Luciano Soprani Soprani Uomo Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Fred Hayman Touch Sport DSH Perfumes The´ du Monde Infusion Organique Buddha’s Fig Best Company Best Company Nicolai Parfumeur Createur Baladin Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus