Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

David Beckham Classic Summer David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Classic Summer David & Victoria Beckham dla mężczyzn

skórzany
David Beckham Classic Summer David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Classic Summer marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, David Beckham Classic Summer został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są grejpfrut, rabarbar i liść brzozy; nutami serca są mate, rozmaryn i nuty morskie; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe i paczula.

Grejpfrut Rabarbar Liść brzozy

Mate Rozmaryn Nuty morskie

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Classic Summer by David & Victoria Beckham.

David Beckham Classic Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Classic Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Classic Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Classic Summer marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Classic Summer marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Liz Claiborne Curve Kicks for Men Nautilus Aqua Nautilus Ralph Lauren Romance for Men Salvador Dali Agua Verde Geo. F. Trumper Astor Cologne Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Perfumer`s Workshop Samba Star Man Profumi del Forte By Night Black CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Cuba Paris Cuba Grey Rose en Bos Imithi