Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

David Beckham Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Classic marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. David Beckham Classic został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są gin, lima i galbanum; nutami serca są cyprys, gałka muszkatołowa i mięta; nutami bazy są cedr teksański, wetyweria i ambra.

Gin Lima Galbanum

Cyprys Gałka muszkatołowa Mięta

Cedr teksański Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Classic by David & Victoria Beckham.

David Beckham Classic Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Faktem jest, że męskie zapachy Beckhama są jednymi z lepszych celebryckich pachnideł, a przynajmniej są na tyle w porządku, że bez wstydu można je kupić w prezencie ojcu, chłopakowi lub bratu o ile nie są oni wybredni, bo jednak te zapachy nie są jakieś wybitne i przykro mi to mówić, ale ich trwałość jest bardzo słaba co chyba usprawiedliwia niska cena. Classic nie wybija się na tle Beckhamowych kompozycji i mnie niestety, ale się nie podoba zresztą testujący podziela moje zdanie. Classic to świeżak z limonką, cedrem i wetiwerią na czele z tym, że limonka zdecydowanie wiedzie tu prym, a dwa pozostałe składniki są tłem i to też niezbyt wyraźnym. Zapach nie ewoluuje, pachnie jak zwykła wodą kolońska i jest kompletnie nie do zapamiętaniaw dodatku po 15min ( !!) po mocnym użyciu już nic nie było czuć. Zapach uleciał, rozmył się i nic po nim nie pozostało. Może się podobać komuś kto nie zwraca uwagi na jakość kompozycji, ale chce koniecznie pachnieć czymś świeżym i prostym i wtopić się w tłum. Ja podziękuję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Classic marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Classic marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Lacoste L.12.12. White Mirato Malizia Uomo Vetyver Oriflame Sir Avebury DSQUARED² Potion Versace Versace Pour Homme Jean Paul Gaultier Kokorico Gucci Gucci Pour Homme II Hugo Boss Boss Pure Paco Rabanne 1 Million Intense Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Paul Smith Portrait For Men Chanel Bleu de Chanel Bvlgari Aqva Amara Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Cartier Declaration d'Un Soir Kenzo Power Hugo Boss Hugo