Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

David Beckham Aqua Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Aqua Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn

ziołowy
David Beckham Aqua Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Aqua Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia David Beckham Aqua Classic David & Victoria Beckham dla mężczyzn Zdjęcia

David Beckham Aqua Classic marki David & Victoria Beckham to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, David Beckham Aqua Classic został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są liść fiołka, kardamon i cytryna; nutami serca są szałwia, dzięgiel i geranium; nutami bazy są zamsz, paczula i wetyweria.

Liść fiołka Kardamon Cytryna

Szałwia Dzięgiel Geranium

Zamsz Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Aqua Classic by David & Victoria Beckham.

David Beckham Aqua Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Aqua Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Aqua Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Aqua Classic marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Aqua Classic marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Etienne Aigner Aigner |man|2 Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Gin Tonic Gin Tonic Man Lancome La Collection Sagamore Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Etro Messe de Minuit Mark Buxton Wood & Absinth Deborah Fisichella Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver Basile Basile Style Homme