Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cuir Mandarine David Jourquin dla mężczyzn

Cuir Mandarine David Jourquin dla mężczyzn

tytoniowy
skórzany
Cuir Mandarine David Jourquin dla mężczyzn Zdjęcia Cuir Mandarine David Jourquin dla mężczyzn Zdjęcia Cuir Mandarine David Jourquin dla mężczyzn Zdjęcia

Cuir Mandarine marki David Jourquin to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cuir Mandarine został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Jourquin. Nutami głowy są lawenda, mandarynka i pieprz; nutami serca są paczula i skóra; nutami bazy są ambra i tytoń.

Lawenda Mandarynka Pieprz

Paczula Skóra

Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Mandarine by David Jourquin.

Cuir Mandarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David Jourquin Cuir Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David Jourquin Cuir Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Mandarine marki David Jourquin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Mandarine marki David Jourquin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Davidoff Silver Shadow Rochas Absolu Reminiscence 2000 Ans d'Amour Etro Etra Etro Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Serge Lutens Borneo 1834 Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Arno Sorel Homme Teufels Kuche Unholy Brooks Brothers Black Fleece