Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Danielle Danielle Steel dla kobiet

Danielle Danielle Steel dla kobiet

Miałem: 1

Danielle Danielle Steel dla kobiet Zdjęcia Danielle Danielle Steel dla kobiet Zdjęcia Danielle Danielle Steel dla kobiet Zdjęcia

Danielle marki Danielle Steel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Danielle został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Loc Dong. Nutami głowy są nuty zielone i mandarynka; nutami serca są orchidea, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo kaszmirowe, wetyweria i biała ambra.

Nuty zielone Mandarynka

Orchidea Jaśmin Róża

Piżmo kaszmirowe Wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Danielle by Danielle Steel.

Danielle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Danielle Steel Danielle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Danielle Steel Danielle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Danielle marki Danielle Steel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Danielle marki Danielle Steel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Gardenia Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Montale Oriental Flowers Ralph Lauren Notorious Mango MNG Cut for Woman Red Pearl Silver Ring Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Perry Ellis Reserve Montana Parfum de Femme DSH Perfumes The Color Orange Alta Moda Midnight Dreams Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif