Marki » D E » szyprowe « Grupy

Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn

Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn

morski
Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn Zdjęcia Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn Zdjęcia Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn Zdjęcia Mens Rea Daniel Vaudd dla mężczyzn Zdjęcia

Mens Rea marki Daniel Vaudd to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Vaudd. Nutami głowy są woda morska, konwalia i białe kwiaty; nutami serca są jaśmin, tuberoza i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są wodorosty, francuskie labdanum, irys i wetyweria.

Woda morska Konwalia Białe kwiaty

Jaśmin Tuberoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Wodorosty Francuskie labdanum Irys Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mens Rea by Daniel Vaudd.

Mens Rea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Vaudd Mens Rea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Vaudd Mens Rea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mens Rea marki Daniel Vaudd. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mens Rea marki Daniel Vaudd reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Solange Azagury-Partridge Cosmic Creed Erolfa Guerlain Derby Bois 1920 Vento di Fiori Boadicea the Victorious Reviving Atkinsons English Lavender Fragonard VRAI Farmacia SS. Annunziata Ybris Detaille Aeroplane Francesco Smalto Molto Smalto Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum