Marki » D E » szyprowo - owocowe « Grupy

Actus Reus Daniel Vaudd dla kobiet

skórzany
żółtych kwiatów
aldehydowy
Actus Reus Daniel Vaudd dla kobiet Zdjęcia Actus Reus Daniel Vaudd dla kobiet Zdjęcia Actus Reus Daniel Vaudd dla kobiet Zdjęcia

Actus Reus marki Daniel Vaudd to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Vaudd. Nutami głowy są hyzop, ylang-ylang, aldehydy, róża i jaśmin; nutami serca są skóra i biały miód; nutami bazy są wetyweria, piżmo i fasolka tonka.

Hyzop Ylang-ylang Aldehydy Róża Jaśmin

Skóra Biały miód

Wetyweria Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Actus Reus by Daniel Vaudd.

Actus Reus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Vaudd Actus Reus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Vaudd Actus Reus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Actus Reus marki Daniel Vaudd. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Actus Reus marki Daniel Vaudd reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Gucci Gucci Rush Vivienne Westwood Libertine Michael Kors Kors Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women Lacoste Love of Pink Parfum d`Empire Eau Suave Natura Shiraz Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Corine de Farme Longboard Seaside Ineke Gilded Lily En Voyage Perfumes Peche noir Oriflame Enigma Dare to Dream