Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Jeans Brut Daniel Hechter dla mężczyzn

wodny
wodny
Jeans Brut Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia

Jeans Brut marki Daniel Hechter to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Jeans Brut został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty wodne i cedr.

Nuty wodne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeans Brut by Daniel Hechter.

Jeans Brut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Hechter Jeans Brut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Hechter Jeans Brut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeans Brut marki Daniel Hechter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeans Brut marki Daniel Hechter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Roccobarocco Mouse Cologne Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Loewe Agua de Loewe Salvador Dali Agua Verde Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Geo. F. Trumper GFT Hugo Boss Boss In Motion Black Animale Azul Donna Karan DKNY Love from New York for Men Avon Avon Jet Homme Memo Moon Safari