Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Jeans Brut Daniel Hechter dla mężczyzn

wodny
wodny
Jeans Brut Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia

Jeans Brut marki Daniel Hechter to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Jeans Brut został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty wodne i cedr.

Nuty wodne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeans Brut by Daniel Hechter.

Jeans Brut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Hechter Jeans Brut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Hechter Jeans Brut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeans Brut marki Daniel Hechter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeans Brut marki Daniel Hechter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Carthusia Carthusia Uomo Luciano Soprani Soprani Uomo Mark Buxton Nameless Sergio Tacchini Experience Discovery Deborah Fisichella Boadicea the Victorious Rejuvenating Chanel Bleu de Chanel