Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia

Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Daniel Hechter Sport został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka, cytryna i mięta; nutami serca są jaśmin, pieprz, goździk (przyprawa) i róża; nutami bazy są skóra, mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe i wetyweria.

Dzięgiel Bergamotka Cytryna Mięta

Jaśmin Pieprz Goździk (przyprawa) Róża

Skóra mech dębowy Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daniel Hechter Sport by Daniel Hechter.

Daniel Hechter Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Hechter Daniel Hechter Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Hechter Daniel Hechter Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Givenchy Insense Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Nobile 1942 Lavanda Nobile B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty True Religion True Religion Men Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Hugo Boss Boss Number One Loewe Esencia pour Homme Byredo Fantastic Man Caesars World Caesars Man Emperor