Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn

Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia Daniel Hechter Sport Daniel Hechter dla mężczyzn Zdjęcia

Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Daniel Hechter Sport został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka, cytryna i mięta; nutami serca są jaśmin, pieprz, goździk (przyprawa) i róża; nutami bazy są skóra, mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe i wetyweria.

Dzięgiel Bergamotka Cytryna Mięta

Jaśmin Pieprz Goździk (przyprawa) Róża

Skóra mech dębowy Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daniel Hechter Sport by Daniel Hechter.

Daniel Hechter Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daniel Hechter Daniel Hechter Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daniel Hechter Daniel Hechter Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daniel Hechter Sport marki Daniel Hechter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Dolce&Gabbana D&G Roberto Cavalli Just Cavalli Him Mexx Mexx Man Avon Derek Jeter Driven Yves Saint Laurent Live Jazz Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Geo. F. Trumper Skye Hugo Boss Boss Number One Yachtsman Home Port Jaclyn Smith California for Men