Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Zig Zag Dana dla kobiet

Zig Zag Dana dla kobiet

Mam: 2

ziołowy

Zig Zag marki Dana to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, pomarańcza, estragon i bazylia; nutami serca są jaśmin, białe kwiaty i konwalia; nutami bazy są paczula i korzeń irysa.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza Estragon Bazylia

Jaśmin Białe kwiaty Konwalia

Paczula Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zig Zag by Dana.

Zig Zag Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Zig Zag, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Zig Zag, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zig Zag marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zig Zag marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Yellow Jeans Betty Barclay Betty Barclay Women Azzaro Blue Charm Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Esteban Passion Bresil Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Katie Price aka Jordan Besotted Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Annick Goutal Des Lys Ted Baker Ted Baker Woman Tauer Perfumes Carillon pour un ange Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater