Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Zig Zag Dana dla kobiet

Zig Zag Dana dla kobiet

Mam: 2

ziołowy

Zig Zag marki Dana to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, pomarańcza, estragon i bazylia; nutami serca są jaśmin, białe kwiaty i konwalia; nutami bazy są paczula i korzeń irysa.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza Estragon Bazylia

Jaśmin Białe kwiaty Konwalia

Paczula Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zig Zag by Dana.

Zig Zag Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Zig Zag, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Zig Zag, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zig Zag marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zig Zag marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Carolina Herrera AquaFlore Ralph Lauren Safari Air-Val International Disney Minnie 2005 Jil Sander Style Pastels Tender Green Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Trussardi Trussardi Action Donna Creed Aubepine Acacia Parfums 06130 Lierre Rose Nautica Nautica Woman Project D by Dannii and Tabitha Dawn Strange Invisible Perfumes Essence of IX