Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

White Chantilly Dana dla kobiet

White Chantilly Dana dla kobiet

White Chantilly marki Dana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. White Chantilly został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, ambra, piżmo i wanilia.

Nuty kwiatowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Chantilly by Dana.

White Chantilly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana White Chantilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana White Chantilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Chantilly marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Chantilly marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Avon In Bloom Leonard L'Orchidee Avon Far Away Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Jeanne Arthes Luxure MDCI Parfums Enlevement au Serail Tom Ford Champaca Absolute essence Love Game Adidas Adidas Floral Dream Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Bath and Body Works Dark Kiss