Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tabu Forbidden Dana dla kobiet

Tabu Forbidden Dana dla kobiet

Mam: 1

Tabu Forbidden marki Dana to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, kwiat śliwy, róża, narcyz, jaśmin, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Mandarynka Kwiat śliwy Róża Narcyz Jaśmin Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabu Forbidden by Dana.

Tabu Forbidden Recenzje Perfum

Marzenlop
Marzenlop

Bardzo ładny,delikatny zapach,lecz trwałość marna.Przypomina mi Amor Amor Cacharel.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Tabu Forbidden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Tabu Forbidden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabu Forbidden marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabu Forbidden marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Christian Dior Dior Homme Intense Alviero Martini GeoBlack Woman Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Michael Kors Michael Kors The Body Shop White Musk Revlon Fire & Ice Cool Avon Spotlight O Boticario Quasar Love & Toast Pomme Poivre M. Micallef Jewel Barbara Orbison Pretty Woman