Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Shades Dana dla kobiet

Shades Dana dla kobiet

Shades Dana dla kobiet Zdjęcia

Shades marki Dana to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i bazylia; nutami serca są herbata, piwonia, lilia, mięta i hiacynt wodny; nutami bazy są nuty drzewne i kardamon.

Bergamotka Mandarynka Bazylia

Herbata Piwonia Lilia Mięta Hiacynt wodny

Nuty drzewne Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shades by Dana.

Shades Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Shades, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Shades, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shades marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shades marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Davidoff Cool Water Oscar de la Renta Oscar Bamboo Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Michael Kors Island Krizia Eau de Krizia Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Adidas Natural Vitality Tonatto Profumi Oltre Avon Exotic Beaches Prescriptives Potion