Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Navy for Men Dana dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy
Navy for Men Dana dla mężczyzn Zdjęcia

Navy for Men marki Dana to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Navy for Men został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są lilia wodna, tangeryna i szałwia; nutami serca są jałowiec, geranium, lawenda i gałka muszkatołowa; nutami bazy są skóra i piżmo.

Lilia wodna Tangeryna Szałwia

Jałowiec Geranium Lawenda Gałka muszkatołowa

Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Navy for Men by Dana.

Navy for Men Recenzje Perfum

Navy for Men by Dana 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Navy for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Navy for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Navy for Men marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Navy for Men marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Thierry Mugler A*Men Summer Flash Pal Zileri Sartoriale Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Jil Sander Jil Sander Man Absolute Mark Buxton Nameless Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Perfumer`s Workshop Samba Red Man GianMarco Venturi GMV 2001 Guerlain Guerlain Homme Intense SoOud Al Jana