Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lutece Dana dla kobiet

Lutece Dana dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

aldehydowy

Lutece marki Dana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lutece został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, mandarynka, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami serca są piwonia, rozmaryn, korzeń irysa, wetyweria, konwalia i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, cynamon, piżmo, wanilia i heliotrop.

Aldehydy Mandarynka Brazylijskie drzewo różane Geranium

Piwonia Rozmaryn Korzeń irysa Wetyweria Konwalia Cedr

Fasolka tonka Cynamon Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lutece by Dana.

Ombre Rose L'Original
Lutece

Lutece Recenzje Perfum

Ładny, pudrowy zapach z dużą ilością delikatnych aldehydów, gdzieś w oddali kwitnie róża i heliotrop.

Przypomina odrobinę zapach dziecięcego pudru - jest delikatny, słodki i niewinny.

Nosiłam z przyjemnością, ale znam więcej interesujących pudrzaków. Ten przypomina rzeczywiście tańszą kopię Ombre Rose - nie jest jednak tak gęsty i trwały.

marialisa
marialisa

Mniej udana kopia Ombre Rose Brosseau. Dużo dość duszącego pudru, zamiast penii - róża, tak z tańszych

Lutece by Dana 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Lutece, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Lutece, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lutece marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lutece marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Calypso St. Barth Jala Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Elizabeth Arden True Love Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Fred Hayman 273 Rodeo Drive Ayala Moriel The Purple Dress Gabriela Sabatini Summer Adidas Adidas Floral Dream Yosh Ginger Ciao 2.27 Bourjois Clin d'Oeil Passionate NafNaf Expression