Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Heaven Sent Dana dla kobiet

Heaven Sent Dana dla kobiet

Heaven Sent marki Dana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Heaven Sent został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Loc Dong. Nutami głowy są kwiat jabłoni, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są paczula, mech dębowy, piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat jabłoni Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Róża Konwalia

Paczula mech dębowy Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heaven Sent by Dana.

Heaven Sent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Heaven Sent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Heaven Sent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heaven Sent marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heaven Sent marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle NafNaf NafNaf Shiseido Vocalise Creed Love in White Aubusson Aubusson Couleurs Jeanne Arthes Luxure Gale Hayman Delicious Gloria Vanderbilt Reverie Yves Rocher Rose Ispahan Pussy Deluxe Showcat Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Florascent Aqua Orientalis Casbah