Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

French Vanilla Dana dla kobiet

French Vanilla Dana dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

French Vanilla marki Dana to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. French Vanilla został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty kwiatowe, nuty drzewne, Żywica i wanilia.

Cytrusy Nuty kwiatowe Nuty drzewne Żywica Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Vanilla by Dana.

French Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana French Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana French Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Vanilla marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Vanilla marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Aquolina Chocolovers Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Molinard Fleur de Chocolat Lollia Wish Molinard Vanille Fruitee Tonatto Profumi Magnifico Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree La Perla Dark Extacy Farmacia SS. Annunziata Cara Romane Jet 365 Romantic Getaway Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things