Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Classic Gardenia Dana dla kobiet

Classic Gardenia Dana dla kobiet

kwaśny

Classic Gardenia marki Dana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Classic Gardenia został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, nuty owocowe i nuty drzewne.

Gardenia Nuty owocowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic Gardenia by Dana.

Classic Gardenia Recenzje Perfum

Dakini
Dakini

Kupiłam Klasyczną Gardenię zainspirowana artykułami nt. wspaniałych właściwości relaksacyjnych zapachu tego pięknego białego kwiatu. Ponoć rozluźnia i ułatwia zasypianie.
Nastawiłam się więc na relaks i kąpiel w obłoczku kwiatowych aromatów .

Jest tu obfitość gardenii, świeżutkiej, prosto z krzaczka, odrobina owoców i szczypta nuty drzewnej. Wraz z upływem czasu nuty drzewne trochę się wycofują. Nie zanikają, ale występują już nie jako solista, lecz w duecie wraz z gardenią. Ta para trwa w uścisku do końca i jest bardzo przyjemna w odbiorze.

Czy czuję się zrelaksowana? A jakże! Z trudem potrafię dokończyć recenzję. ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Classic Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Classic Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic Gardenia marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic Gardenia marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Christian Dior Dior Passage No.8 L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Victorio & Lucchino Hechizo Lancome Miracle White Nights Liz Claiborne Liz Claiborne Susanne Lang Midnight Orchid 72 Caswell Massey Casma Gianni Campagna Gelsomino Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 La Bouquetiere Gardenia Exotique