Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Ambush original Dana dla kobiet

Ambush original Dana dla kobiet

Ambush original Dana dla kobiet Filmy

Ambush original marki Dana to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Ambush original został wydany w 1955 roku. Nutami głowy są lawenda, heliotrop i bergamotka; nutami serca są orchidea, jaśmin i mech dębowy;

Lawenda Heliotrop Bergamotka

Orchidea Jaśmin Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambush original by Dana.

Ambush original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Ambush original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Ambush original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambush original marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambush original marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Miel De Bois FCUK FCUK Him Guerlain Habit de Metal Annayake Tomo Annick Goutal Sables Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Animale Animale Animale for Men Everlast Original 1910 Pacifica Spanish Amber CB I Hate Perfume CB93 Reminiscence Ambre