Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dana Buchman Luxury Dana Buchman dla kobiet

Dana Buchman Luxury Dana Buchman dla kobiet

Dana Buchman Luxury marki Dana Buchman to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i nuty drzewne.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dana Buchman Luxury by Dana Buchman.

Dana Buchman Luxury Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Buchman Dana Buchman Luxury, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Buchman Dana Buchman Luxury, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dana Buchman Luxury marki Dana Buchman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dana Buchman Luxury marki Dana Buchman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Ocean Radiance Escada Escada Loving Bouquet Elizabeth Taylor Gardenia Salvador Dali Little Kiss Cherry Lancome Miracle Tendre Voyage L`Erbolario Peonie O Boticario Royalty Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Les Nez Manoumalia Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Jeanne Arthes Cassandra Bleu Saffron James Nani